8Pobjeda vrijedna naslova jesenskog prvaka. Utakmica od samoga početka tvrda i borbena, s par poluprilika na obje strane. Ipak do vodstva dolaze domaćini u 20. minuti utakmice nakon jednog centaršuta i loše reakcije obrane Rudara. No veselje nije dugo trajalo. 5 minuta kasnije za 1:1 prekrasno zabija Draganić iz slobodnog udarca s nekih 25 metara. Slobodni udarac je izborio raspoloženi Tolić. Treba napomenuti da su domaći od 30 minute imali igrača manje nakon što su dobili drugi žuti odnosno crveni karton. S tim rezultatom se otišlo na odmor.

U drugo poluvrijeme Rudar ulazi odlučan da brzo riješi pitanje pobjednika. I to se isplatilo već u 50 minuti kada nakon pogreške vratara Graničara zabija Novogradec. Na 3:0 povisuje ponovo Draganić, ovaj puta iz jedanaesterca koji je izborio Orešek. I za konačnih 4:1 pogađa Novogradec.

Nakon posljednjeg sudačkog zvižduka uslijedilo je veliko slavlje Rudara te je općina Koprivnički Bregi dobila jesenskog prvaka.
Igrači, navijači i upravo čestitamo na naslovu jesenskog prvaka 3. ŽNL.

NK Rudar: Martinović, Sabolović (od 70. Mežnarić), Terek (od 80. Kovačić), Bračko, Dušić, Cvitković, Draganić (od 80. Marinković), Domitrović, Tolić, Novogradec, Orešek (od 80. Prišćan).